Bağlantıları atla

Kariyer

Luveliz Kariyer

Luveliz ’de, yeni düşünme ve çalışma yöntemleri gerektiren, ortaya çıkan tedavi alanlarını desteklemek amacıyla yaptığınız çalışma, insanların hastalıkları yenmesine yardımcı olacaktır. İşimiz hastaların hayatlarını dönüştürürken aynı zamanda bunu gerçekleştirmemize katkı sunanların hayatlarını ve kariyerlerini değiştiriyor. Bu kolay bir iş değil ama benzersiz bir şekilde ilginç. Burası kuralları yeniden yazacağınız, en zorlu sorunları çözeceğiniz ve mucizeler yaratacağınız yerdir.

Bizimle Çalışmak

Luveliz ‘e katıldığınızda, ortak bir misyonla birleşmiş, çeşitliliğe sahip, yüksek başarılı bir ekibe katılmış olursunuz. Burada, ölçek ve kapsam açısından alışılmadık fırsatlarla büyüme ve gelişme şansına sahip olacaksınız. Alanındaki en parlak beyinlerden bazılarının yanında profesyonel olarak ilerlerken yenilikçi fikirlerin peşinden koşacaksınız. Çalışan katılımına ve iş birliğine dayalı ekiplere verdiğimiz önem sayesinde, kariyerinizi ileriye taşıyacak dinamik destek ve benzersiz kaynaklar bulmayı bekleyebilirsiniz.

Erken Kariyer

Erken Kariyer

Bilimsel yeniliklerimiz kadar merakınıza ve hırsınıza da değer veriyoruz. Kariyerinizin en ilgi çekici işlerinden bazılarını bulmanın yanı sıra, Luveliz ‘de öğrenme, büyüme ve liderlik etme konusunda dönüştürücü fırsatlar bekleyebilirsiniz.

Faydalar

Faydalar

Her çalışanın gelişmesine yardımcı olmak için rekabetçi avantajlar ve ücretler sunuyoruz. Çalışmalarınız ve başarılarınız insanların yaşamlarını dönüştürmeye katkıda bulunuyor ve Luveliz, elinizden gelenin en iyisi için çalışan paketleri tasarlıyor.

Eşit İstihdam Fırsatı

Eşit İstihdam Fırsatı

Luveliz fırsat eşitliği sağlayan bir işverendir. Nitelikli başvuru sahipleri, ırk, renk, din, cinsiyet, cinsel eğilim, cinsel kimlik, ulusal köken, yaş, engellilik, hamilelik, medeni durum, genetik bilgi, siyasi eğilime bakılmaksızın değerlendirilecektir.

Çalışanlarımızı Geliştirmek

Çalışanlarımızı Geliştirmek

Hastaların yaşamlarını iyileştirme misyonumuz, güçlü bir öğrenme kültürüne yatırım yapmayı gerektirir. Tutkunuza bağlanmanıza ve kariyerinizi ileriye taşımanıza yardımcı olacak değerli gelişim fırsatları bulacaksınız.

Luveliz’ de Açık Pozisyonlarını Keşfedin

Topluluğumuzda ilginç ve anlamlı fırsatlar sizi bekliyor. Becerilerinize, ilgi alanlarınıza ve profesyonel hedeflerinize uygun pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bugün başvurarak topluluğumuza katılmak için aşağıdaki forumu doldurun.


    Bütün, parçaların toplamından
    daha büyüktür.

    -Aristoteles

    Web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz.