Bağlantıları atla

Hakkımızda

Luveliz | Where Excellence Meets Wellness

Luveliz İlaç Sanayi ve Ticaret AŞ. yenilikçi sağlık ürünlerine ve üstün kozmetik ürünlere odaklanarak, araştırma ve geliştirmeyi öncelik edinmek amacıyla kurulmuştur.

İlaç, takviye edici gıda ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Luveliz İlaç, dünyanın önde gelen sektör liderleriyle ortak üretim sürecini gerçekleştirmektedir.

Farmasötik ve kozmetik ürünlerin insan sağlığı açısından benzersiz kaliteye ulaşması için yenilikçi değerler gereği inovasyonu önceliklendirerek AR-GE yatırımlarını desteklemektedir.

Luveliz İlaç , WHO, GMP, FDA yönergelerine uygun, ISO 9001-2000 gibi uluslararası üretim sertifikasyonlarına sahip partnerleri ile büyüyerek, topluma faydalı projelere öncülük etmeyi şirket kültürü olarak benimsemektedir. Benzersiz teknolojiler ile donatılmış modern üretim tesislerinde, tüm güvenlik ve kalite sertifikasyonlarına sahip uluslararası partnerleri ile ilaç, kozmetik ve gıda üretimi yapan şirketlere hammadde, yarı mamul ve mamul tedariki yapmaktadır.

Ruhsatını aldığı ve alacağı ilaç, takviye edici sağlık ürünlerinin yanı sıra LUVELİZ PARİS ve GAPPU LONDON kozmetik markaları ile de küresel alanda lider olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Luveliz olarak, küresel sağlığı ileri taşıma misyonumuzu gerçekleştirirken, ilaç sektöründe öncü bir marka olma hedefimizi sürdürüyoruz. Yenilikçi çözümlerle sağlık alanındaki standartları yükseltmek, etik iş uygulamalarıyla güvenilir ilaç erişimini sağlamak ve dünya genelinde toplumların sağlığını desteklemek için çaba harcıyoruz. Bilimsel araştırmalara dayalı yaklaşımımız, sosyal sorumluluk bilincimiz ve hasta odaklı çözümlerimizle, gelecek nesiller için daha sağlıklı bir dünya inşa etmeye kararlıyız.

Misyonumuz

Sağlıkta çığır açan yenilikler ve etik değerlerle yönlendirilen bir misyonla, hastaların yaşam kalitesini artırmayı ve toplumların sağlığını güçlendirmeyi taahhüt ediyoruz. Yüksek kaliteli ilaçlar ve ürünler sunarak, küresel sağlık sorunlarına çözüm bulmayı amaçlıyor, herkese erişilebilir sağlık hizmetleri sağlama vizyonuyla hareket ediyoruz. Luveliz İlaç olarak, insan hayatına değer katan, güvenilir ve etkili sağlık çözümleri sunma misyonumuzu her geçen gün güçlendiriyoruz."

Neden Luveliz?

İzlenebilirlik

Şeffaflık

Süreklilik

Verimlilik

Müşteri Odaklılık

Stratejik Planlama

Sürekli İyileştirme

Liderlik

Güvenli Üretim

Gıda Savunması

Kalite Kültürü

Güçlü Döküman Yönetimi

Süreç Yönetimi

Kalite Yönetimi

Web deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz.